Browsing "Kontakti"
Sep 23, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgti

Sep 20, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiMūzikas skolas Sagatavošanas klase uzsāk darbu!

Mūzikas skolas Sagatavošanas klase uzsāk darbu!

 „ Ir taustiņš balts, ir taustiņš melns

Un visi viņi strīpā nāk.”                            /O.Vācietis/

           Klāt septembris un skolas pieskandina skanīgās bērnu balsis. Ir sācies jaunais mācību gads! Tāpēc ir laiks papildināt savas zināšanas un, apgūstot ko jaunu un interesantu, iegūt jaunus draugus, attīstīt savus talantus.

          Šajā gadā esam uzsākuši jaunas programmas īstenošanu. Jaunā programma aicina 6 gadus vecus bērnus apgūt mūzikas pamatus un mūzikas pasaules daudzveidību Mūzikas skolas sagatavošanas klasē. Sagatavošanas klasē attīstīsim bērnu muzikālās dotības, veicināsim mūzikas uztveres un muzikālo, emocionālo un radošo spēju attīstību.

Sagatavošanas klases mērķi ir:

■ iegūt pieredzi mūzikas pamatu apguvē;

■ iepazīt profesionālās ievirzes izglītības specifiku un prasības;

■ sagatavoties uzņemšanas pārbaudījumiem profesionālās ievirzes izglītības programmās.

Mācību darbs plānots reizi nedēļā – otrdienās plkst.18.30. Nodarbības ilgums 40 minūtes.

Pļaviņu Mūzikas skolas sagatavošanas klases 1. nodarbība 5.oktobrī plkst.18.30 Mūzikas skolas zālē.

 

Sigita Vilkaplātere, Pļaviņu Mūzikas skolas skolotāja

Sep 8, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiPriecājamies par jaunajām vijolēm!

Priecājamies par jaunajām vijolēm!

               Šis gads Pļaviņu Mūzikas skolas vijoles nodaļai sācies ar jaunu instrumentu iegādi –  mūzikas instrumentu krājums papildināts ar divām jaunām 3/4 izmēra vijolēm.

3/4 izmēra vijole jau ir nopietns mūzikas instruments, kurus uztic spēlēt gribošiem un varošiem bērniem. Instrumenta skaņa līdzinās pieaugušo instrumentam. 3/4 vijole arī pēc izmēra jau tuvāka lielajam instrumentam. Bērnam ir jāpaaugas, lai varētu to spēlēt.

           Vijoles veikušas ļoti garu un pārbaudījumu pilnu ceļu no Anglijas. Atzinīgi novērtētas pie mūsu skolas pirmā absolventa , vijoļmeistara Jura Jēkabsona.

Viena no vijolēm jau pieskandina mūzikas skolu, jo nonākusi 2. vijoles klases audzēknes Līvas Avotiņas (skat. foto) rīcībā. Otra vijole vēl gaida savu muzikantu.

Dace Rīdiņa, vijoles skolotāja

Sep 5, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSanāksme pirmās klases audzēkņu vecākiem

Sanāksme pirmās klases audzēkņu vecākiem

Lai šajā nedaudz sarežģītajā laikā mūzikas zinības mūsu audzēkņi spētu apgūt cik vien labi iespējams un mācību gads mums visiem būtu veiksmīgs, 7. septembrī  plkst.19.00 aicinu pirmās klases audzēkņu vecākus uz tiešsaistes sanāksmi ZOOM platformā.  Saite piekļuvei nosūtīta audzēkņu vecākiem E – klases e pastā.

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore    

Sep 1, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiUzsākam jauno mācību gadu!

Uzsākam jauno mācību gadu!

          Nemanot pagājusi vasara un klāt atkal skolas laiks. 1. septembrī – Zinību dienā satikāmies ar saviem audzēkņiem. Šī diena gan skolotājiem, gan audzēkņiem bija pozitīvām emocijām piepildīta – smaidi, ziedi un patiess prieks par iespēju mācības uzsākt klātienē!

          Uz pirmo tikšanos un skolas pedagogu sagatavotu svētku koncertu īpaši gaidījām pirmās klases audzēkņus. Šajā mācību gadā mācības Mūzikas skolas pirmajā klasē uzsāks astoņi audzēkņi. Magdalena, Darija, Gustavs un Dārta apgūs klavierspēli, Kirils – akordeona spēli, Ēriks un Ieva par savu mūzikas instrumentu izvēlējušies vijoli, bet Viktorija pilnveidos savas dziedāšanas prasmes kora klasē.

 

 

 

 

Lai mums visiem izdodas!

 

Lapas:1234567...22»