Okt 22, 2018 - Aktualitātes    Komentāri ir izslēgtiKonkursā “Skani, tēvu zeme!”

Konkursā “Skani, tēvu zeme!”

18.oktobrī Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolā notika jau III Latgales un Sēlijas novadu mazpilsētu un lauku mūzikas un mākslas skolu vokālās un vizuālās mākslas konkurss “Skani,  tēvu zeme!”

Konkurss veltīts Latvijas simtgadei un tā mērķis ir sekmēt audzēkņu radošo un māksliniecisko izaugsmi, rosināt interesi un mīlestību par dzimto zemi. Kā arī veidot jaunus kontaktus, veicinot sadarbību starp Latvijas un Lietuvas novadu mūzikas un mākslas skolām.

 Šogad konkursā piedalījās 30 dziedātāji no Ilūkstes, Jēkabpils, Ludzas, Aglonas, Dagdas, Viļānu, Špoģu un Roķišķu mūzikas skolām.

A grupā (7-10 gadi) starp 12 dalībniekiem Amanda Rudzīte un Luīze Teterovska ieguva 2. vietu, no žūrijas saņemot gan atzinīgus vārdus, gan norādījumus tālākajam darbam. Konkursam noslēdzoties, meitenes priecājās arī par skaistajām somām ar konkursa logo un negaidīto uzaicinājumu piedalīties līdzīgā konkursā Lietuvā.

Foto (no kreisās koncertmeistare Sarmīte Ambaine, 3. kora klases audzēknes Luīze Teterovska un Amanda Rudzīte, skolotāja Iveta Bērziņa).

Kora klases skolotāja Iveta Bērziņa

Komentāri ir slēgti.