Mar 9, 2020 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKrājam pieredzi!

Krājam pieredzi!

          Kad saule aiz loga silda arvien vairāk un putni čivina savas dziesmas skaļāk kā jaunie mūziķi spēlē, ir jābūt lielam gribasspēkam un nospraustam mērķim, lai gatavotos kārtējam konkursam.

      Pūšaminstrumentu spēles audzēkņi un viņu pedagogi ir izturīgi un, neskatoties uz to, ka konkurss seko konkursam nedēļas ietvaros, ir gatavi piedalīties.

Šoreiz mūsu ceļš veda uz Rēzekni, kur 4.martā norisinājās VII Latgales mūzikas skolu Pūšaminstrumentu  un  Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss.

        Konkursa uzdevumi ir rosināt audzēkņos interesi par pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu specialitātes izvēli un veicināt interesi par profesionālā mūziķa karjeras veidošanu. Arī žūrija bija profesionāla un prasīga – Ainars Šablovskis (saksofons), Liene Denisjuka –  Straupe (flauta) un Inga Grīnvalde (flauta).

         Pļaviņu Mūzikas skolu šoreiz pārstāvēja – Kaiva Annika Avotiņa (1.flautas kl.), Antra Čepule (5.flautas kl.) – ped. Aiva Siliņa un Simona Lindenberga (6.flautas kl.), Samanta Jansone (6.saksofona kl.) – ped. Kārlis Strazdiņš. Visām audzēknēm pavadījumu spēlēja koncertmeistare Sigita Vilkaplātere.

         Diena bija gara un nogurdinoša, jo audzēkņus dala grupās pēc klasēm un katram jārāda savas prasmes citā laikā. Visas audzēknes centās cik spēja, bet žūrija bija stingra un vietas piešķīra tikai retajam. Tāpēc patīkami pārsteidza kompetentās žūrijas augstais novērtējums Kaivai Annikai Avotiņai, kas iegūstot 23 punktus (no 30), saņēma 3.vietas Diplomu.

          Apsveicu Kaivu ar panākumiem! Paldies kolēģiem par ieguldīto darbu! Izturību un panākumus arī turpmāk!

Šis konkurss turpināsies arī 12.martā, kad skolas vārdu spodrināt dosies eifonists Edgars Osipausks.

Flautas pedagogs Aiva Siliņa

Komentāri ir slēgti.