Jūl 2, 2020 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiSuminām Mūzikas skolas absolventus!

Suminām Mūzikas skolas absolventus!

     Aizritējis vēl viens mācību gads. Šoreiz tas bija savādāks un trauksmaināks mums visiem – skolas audzēkņiem, skolotājiem, vecākiem, jo mācoties attālināti sastapāmies ar jauniem izaicinājumiem.

      2019./20. mācību gadu noslēdzot, izglītības dokumentus par   profesionālās ievirzes izglītību saņēma desmit Pļaviņu Mūzikas skolas audzēkņi:  vijolnieces Denija Krūmiņa, Una Bērziņa, Kristīne Lindenberga (ped. L. Butāne), flautisti Anastasija Gorpeņuka, Rinalds Gregersons, Ance Bērziņa (ped. A. Siliņa), Simona Lindenberga (ped. K. Strazdiņš), akordeonists Roberts Mačs (ped. J. Nitecka), saksofoniste Samanta Jansone (ped. K. Strazdiņš) un pianiste Edīte Visocka (ped. S. Vilkaplātere).

          Savas Mūzikas skolā gūtās instrumenta spēles prasmes jaunie mūziķi Roberts Mačs, Simona Lindenberga   un Samanta Jansone ar panākumiem apliecinājuši Valsts un Starptautiskos konkursos.

         Paldies par izturību, atbalstu un sadarbību vēlos teikt skolotājiem un visiem  skolas absolventu vecākiem.

   Ikviena skolotāja ieguldītā darba rezultatīvs vērtējums ir viņa audzēkņu sasniegumi ikdienas darbā, uzvaras un lauri konkursos. Prieks un gandarījums, ja audzēknis pēc Mūzikas skolas absolvēšanas izvēlas turpināt savu izglītību nākamajā izglītības pakāpē – Mūzikas vidusskolā.

      Esam lepni par skolotāja Kārļa Strazdiņa saksofona klases audzēknes Samantas Jansones sasniegumiem, jo šajā vasarā Samanta izturējusi konkursu un 2020./21. mācību gadu uzsāks Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā. Novēlam Samantai nekad neapstāties pie sasniegtā. Mūziķa profesija ir radoša, skaista, bet arī grūta, tas nav vienkārši darbs, bet aicinājums!

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.