Sep 1, 2020 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiZinību diena Mūzikas skolā

Zinību diena Mūzikas skolā

            Zinību diena ir tas īpašais brīdis, kad sirdīs sajūtam satraukumu par to, kas būs, arī nostaļģiju pēc tikko kā aizgājušās karstās un saulainās vasaras.

         1. septembrī – pirmajā skolas dienā Mūzikas skolas zālē  pulcējās 1. klases audzēkņi un viņu vecāki. Muzikālu svētku noskaņu radīja flautas spēles skolotāja Aiva Siliņa un koncertmeistare Sigita Vilkaplātere.

           Šogad mācības Mūzikas skolas pirmajā klasē uzsāka 18 audzēkņi.  Hermīne, Everita un Matīss apgūs klavierspēli. Elīza, Anastasija, Katrīna un Gabriela izzinās flautas spēles noslēpumus. Vijoles spēles romantisko burvību atklās Līva, Nadežda un Alise, bet Kitija, Maksims un Inese izvēlējušies iepazīt akordeona daudzbalsīgo skanējumu.  Saksofona virtuozās iespējas  izzinās Armands, Artjoms un Atis, bet salīdzinoši reto mūzikas instrumentu – eifoniju apgūs Leo. Savas vokālās prasmes kora klasē pilnveidos Elīza.

         Mūzikas skolas pedagogu kolektīvam pievienojušies vijoles spēles skolotāja Dace Rīdiņa un pūšaminstrumentu spēles skolotājs Harijs Zdanovskis.

        Lai mums visiem kopā izdodas sasniegt iecerēto!

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

Komentāri ir slēgti.