Okt 8, 2020 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiKamermūzikas dienu tango izdejots!

Kamermūzikas dienu tango izdejots!

      Piektdienas pēcpusdienā Pļaviņu novada Kultūras centrā ar ugunīgiem tango ritmiem un koncerta klausītāju nerimstošiem aplausiem izskanēja nu jau astotās Kamermūzikas dienas Pļaviņās. Šogad saviem klausītājiem piedāvājām iepazīt stīgu instrumentu un akordeona spēles muzikālo krāsu paleti koncertprogrammā “Kopā ar tango!” Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) stīgu kvinteta un akordeona spēles virtuoza Artūra Novika izpildījumā.

       Koncerta apmeklētāju vidū bija ne tikai pļaviņieši, bet arī Kokneses novada un Jēkabpils pilsētas iedzīvotāji. Akordeonists Artūrs Noviks ir dzimis Kokneses novada Bebru pagastā, mācījies Bebru pamatskolā, absolvējis Kokneses mūzikas skolu. Savukārt LNSO stīgu kvinteta altists, Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas asociētais profesors Arigo Štrāls ir mūsu skolas 1971. gada absolvents.

      Pēc koncerta muzikāls gandarījums bija gan koncerta klausītājiem, gan māksliniekiem. To apliecināja klausītāju aplausi un koncerta mākslinieku teiktais: “Pļaviņās ir atsaucīga, izcila publika!”

Dita Ārgule, Pļaviņu Mūzikas skolas direktore

 

 

Komentāri ir slēgti.