Feb 19, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiCitāda stunda – viss tāpat kā ierasti, tomēr neparasti

Citāda stunda – viss tāpat kā ierasti, tomēr neparasti

         Radošiem cilvēkiem katra diena ir jaunu iespēju laiks. Vienmēr ir idejas, dažādi to risinājumi, reāli darbi, zināšanas, prasmes un atklāsmes, kas uzrunā un aizrauj citus.
Pļaviņu Mūzikas skolas audzēkņiem, kuri apgūst mācību priekšmetu Mūzikas literatūra, 23. februāra pēcpusdiena būs muzikāli aizraujoša, izglītojoša un interesanta.  Tiešsaistē Zoom platformā ar mūsu skolas audzēkņiem tiksies pianiste, “Lielā mūzikas balva 2020”  nominante    Agnese Egliņa.

        Agneses Egliņas videolekcijā  “Mūsdienu mūzikas notācija. Ieskats latviešu un ārzemju komponistu kamermūzikas darbos” varēs iepazīt daudzveidīgus mūzikas pieraksta veidus un spilgtus eksperimentus ar jauniem notācijas paņēmieniem.
Aktīvi koncertējošā pianiste Latvijas un starptautiskā līmenī,  Lielās mūzikas balvas – augstākā Latvijas valsts apbalvojuma nominante kategorijā “Par izcilu sniegumu gada garumā” Agnese Egliņa cer, ka audzēkņiem un pedagogiem videolekcija kalpos par iedrošinājumu atvērt kādu laikmetīgās mūzikas skaņdarbu un iepazīt citādu mūzikas pierakstu, atklāt, kādus slēptus skaņas resursus iespējams izvilināt no sava instrumenta. Pļaviņu Mūzikas skolas kolektīvam tikšanās ar interesanto personību, talantīgo mākslinieci ir gaidīts un nozīmīgs notikums.

Maija Kīne, Pļaviņu Mūzikas skolas Solfedžo un Mūzikas literatūras skolotāja
 

Komentāri ir slēgti.