Apr 10, 2021 - Kontakti    Komentāri ir izslēgtiInformācija par jauno audzēkņu uzņemšanu

Informācija par jauno audzēkņu uzņemšanu

      Izcilais komponists Ludvigs van Bēthovens teicis: “Kur beidzas vārdi, tur sākas mūzika!”. Klāt ir laiks, kad skolas organizē jauno skolēnu uzņemšanu 2021./22.mācību gadam.  Ikvienam bērnam ir vajadzīga vispusīga attīstība un viena no iespējām savu radošo spēju, talantu izkopšanā – mācības mūzikas skolā. Katram bērnam piemīt kāds talants – spējas darīt kādu lietu labāk par citām. Vecāku, bet pēc tam izglītības iestāžu uzdevums ir laicīgi to
pamanīt un attīstīt. Muzikālā izglītība ir pamats harmoniskas personības izaugsmē. Mācībām mūzikas skolā ir vairākas priekšrocības:

  • Jūsu bērnam parādīsies jauni draugi un paziņas;
  • Bērna redzesloks ievērojami paplašināsies;
  • Jūsu bērns piedalīsies koncertos mūzikas skolā, viņam pazudīs bailes uzstāties publikas priekšā ārpusskolas pasākumos;
  • Nedaudz centības un talanta, un Jūsu bērns savam un citu priekam varēs atskaņot skaistu mūziku.

       Mūzikas skolā piedāvājam apgūt klavierspēli, akordeona spēli, vijoles spēli, kā arī pūšaminstrumentu – trombona, saksofona, eifonija, flautas spēli un dziedāšanu kora klasē.

Pieteikšanās, aizpildot:  APTAUJAS ANKETA PAR AUDZĒKŅU UZŅEMŠANU PĻAVIŅU MŪZIKAS SKOLĀ . Kad epidemioloģiskā situācija būs droša, aicināsim visus interesentus uz noklausīšanos klātienē.

Komentāri ir slēgti.